Reference

Petra je skvělá fotografka, její práce ji baví a šíří kolem sebe skvělou náladu. Při focení v ateliéru nás dokázala hezky uvolnit a krásné fotky byly hned na světě. Srší nápady a svým profesionálním okem zachytí přesně ty okamžiky, které vystihují to krásné, co je v nás. Fotila nám i svatbu v katedrále pražského hradu a následnou oslavu na louce a skvěle se na to připravila. Celý den neúnavně pořizovala snímky a pečovala o nás svým vlídným slovem i úsměvem. Co nás ale velmi mile překvapilo, byl výsledný "produkt". Nejen krásné fotky zachycující atmosféru našeho dne, ale i jeho "balení". Petra má smysl pro detail, umí se nacítit na klienta a vystihnout podstatu. Je radost nechat o sebe takto pečovat. Děkujeme! 

Milá Petro,
velice děkujeme za báječné focení našeho svatebního dne. Byla jsi všude tak nějak přirozeně, v pravou chvíli. Máme krásné a profesionální fotky a tím i mnoho krásných vzpomínek. S radostí se na tebe v budoucnu obrátíme pro další focení. 

Děkujeme, Lucie a Radek Chromí Fotografie jsou němé, ale ty od Petry mluví :-)        David Pánek


Se svatebním focením jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme kreativitu, profesionální přístup, ochotu, originalitu. Paní fotografka je velice příjemná, nápaditá, kdykoli jsme potřebovali, přijela k nám domluvit detaily.Rozhodně bych její služby doporučila dále.Pevně doufám, že se nevidíme naposledy:) 

                                                                                                    Katka Němcová
 S paní Petrou jsem byli neskutečně spokojeni. Milá, pohotová, nápaditá profesionálka. Fotky jsou nádherné, všem se moc líbí. A to to s námi nebylo jednoduché. 

                                                                                            Děkujeme moooc Witovi
 


Nemáme rádi, když fotograf přikazuje, v jakých pozicích se fotit. Paní Petra naštěstí taková není. Je vstřícná, ochotná, milá a nezamítne žádný návrh na focení.           Zároveň ale umí dobře poradit. Fotografie i fotoobraz nám přivezla dokonce až domů    a byli jsme s jejími službami jen spokojeni. 

                                                                          Novomanželé Martin a Pavlína